Fıçı Ve Soğutma Sistemleri.

Ülkemizde son yıllarda gelişme gösteren kendi içeceğini kendin üret felsefesinde sunum sistemlerinde eksikliği gidermek üzere hizmetinizdeyiz.

Genelde, ticari işletmelerde gördüğünüz soğuk içecek ve bira servis ekipmanlarını bireysel kullanım için tasarlayıp kendi ortamınızda  kurmanıza olanak vermek, özelde bir çok bira severin birayı kendi fıçısından içmek hayalini gerçekleştirmek için buradayız.

Ülkemizde bir ilki gerçekleştirerek soğutmalı kendi fıçı sistemimizi kurduk, test ettik ve kullanıyoruz, ve bunu artık siz değerli bira sever dostlarla paylaşıp yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. Bu sistemler için gerekli malzemeleri tedarik edip kullanımınıza sunuyoruz.

Aynı zamanda tecrübelerimizi web sitemizdeki bloglardan paylaşarak bu sistemleri edinen dostlarımıza rehberlik ediyoruz ve tabii ki bunu yaparken amatör ruhumuzu kaybetmiyoruz.

 

Müşterilerimizi seviyor, görüş ve önerilerine değer veriyoruz. Memnun olduğunuz ve geliştirmemiz gerektiğini düşündüğünüz noktaları iletmek üzere Bize Ulaşın sayfamızı ziyaret edin.

 Bizi Arayın

+90 542 532 1920

bilgi@ficibira.com

Bize Yazın

Aşık Veysel Mah. Reşneli Niyazi Sk. Çarşı Kültür Sanat AVM

K:4 No:114 Esenkent – 34520

Esenyurt – İSTANBUL

 

Bültenimize Abone Olun

Yeni ürünler, yeni makalelerden anında haberdar olmak için bültenimize abone olun.

  1. 1


  • Fıçı ve Soğutma sistemleri ile ilgili bize danışın.

    Şişeler ile uğraşmayın, kolayı var, fıçılayın …

     

  1. 1